Rozwiązanie konkursu

Josef: No i się skończyło. Teraz można wypić za zdrowie konkursowiczów, strony, zaglądających na stronę…

Johann: Bo ci piwa i głowy nie starczy.

Josef: Zamilknij, defetysto. Piwo w Czechach się nie kończy i nie ma takiej ilości piwa, której porządny Czech by nie wypił. A skoro jest okazja, to uczcić ją należy. Więc do meritum, Niemcze.

Johann: Zatem prac na konkurs przyszły trzy, w tym jedna bardzo się niestety omsknęła w czasie, więc koniec końców pod uwagę brano dwie. Po burzliwej… Nie patrz tak na mnie. Próbuję zgłębić tajniki czeskiej gawędy.

Josef: Nawet nie próbuj. Po mojemu to musiałoby być tak. Strona ma już rok i konkurs rocznicowy został zamknięty. A teraz przyszedł czas na jego rozwikłanie, ale zanim to, to należałoby tak w ogóle pomyśleć o tym, co się w tym roku zdarzyło, bo każda historia musi mieć swoje tło. I tak przez rok nazbierało się ponad 18 000 wejść, a 20 000 już niebawem będzie można świętować. Opublikowano w sumie 38 fanfików różnorakich, a wyszukiwarki internetowe skierowały tu ludzi szukających między innymi fraz takich jak: łuszczący się serbowie; idź do chuja polacy wymiatają; gdy ktos jest niechetny by u niego zanocowac; rosja snuje rurociągi ust lub czy niemcy lubia pierogi. A na konkurs… i tak dalej.

Johann: A mi kazałeś wcześniej zwięźle mówić, a nie się rozgadywać.

Josef: Bo ty masz jakąś podejrzanie Ludowitową skłonność do dygresji i w twoim wykonaniu mogłoby się to stać niezrozumiałe. Teraz już możesz zwięźle przedstawić wyniki, a ja zapakuje w tym czasie czekoladę.

Johann: Prac, jak już powiedziano, koniec końców były dwie. Fanfik napisany przez Kayleigh90 i fanart nadesłany przez Hachko. Wspólną decyzją twórczyń strony miejsce pierwsze przypadło Hachko. Gratulujemy. Czekolada na osłodę zaczynającej się właśnie jesieni zostanie wysłana.

Josef: No to zdrowie!

Johann: Zdrowie.

Autor: Hachko

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s